Пятница, 29.03.2024, 02:12
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Smile, Spanch, LRU, ELMOS  
Форум » Разные вопросы » Разное » The Unofficial World Championship Russian Programs 2020
The Unofficial World Championship Russian Programs 2020
KrzychumagДата: Четверг, 12.12.2019, 20:37 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 159
Репутация: 0
Статус: Offline
In Poland, in the town of Kórnik held from 02.01.2020 to 10.01.2020, will be held tournament " The Unofficial World Championship Of Russian Computer Programs In Flying Draughts 2020 ". The tournament will be played on the system " round - robin " consisting of two main rounds of 9 rounds, about the place in the tournament to decide the score Sonneborn - Berger, time for the party 5 minutes. During the tournament I will use the official table in flying draughts FMJD and the program DraughtsArbiter Pro. The official tournament website http://www.uwcrpc2020.draughtsprograms.eu/ the tournament will be broadcast live over the internet on the site http://www.draughtsprograms.eu/ the results tournament will be available on the site http://www.draughtsprograms.eu/uwcrcp20 ... rbiterPro/ In tournament will be attended by the following programs:

Aurora Borealis Professional
Damira
Edeon Sport
Kallisto
KestoG
Plus 600 Professional
Skifi
Tornado
ToSha
Tundra

Krzysztof Grzelak


Добавлено (12.12.2019, 20:42)
---------------------------------------------
A huge request to the author of the program Aurora Borealis Professional - Alexander Svirin to check the settings in the "Settings" tab of the program on the website http://www.uwcrpc2020.draughtsprograms.eu/settings.html . The same request also goes to the programmers Tosha - Anastasia Kolesnikova, Alexey Zaharov. Other programmers, please check the settings in the "Settings" tab. You can always change "Settings" or other data on programmers. Individual program versions are subject to change.

Krzysztof Grzelak

Добавлено (27.12.2019, 15:57)
---------------------------------------------
Сердечная просьба к программистам. Я прошу по мере возможности присылание самых новых версий своих программ. Перед турниром я хотел бы их немного потестировать. Из горы спасибо. Информации о турнире я приглашаю на стороны: 

http://www.uwcrpc2020.draughtsprograms.eu/
http://www.draughtsprograms.eu/uwcrcp2020.DraughtsArbiterPro/
http://www.draughtsprograms.eu/

Krzysztof Grzelak

Сообщение отредактировал Krzychumag - Четверг, 12.12.2019, 20:50
 
nautilio3Дата: Четверг, 19.03.2020, 10:51 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
W.itam serdecznie towarzyszy chodzi o testy do kallisto chodzi na 1024 megabajty and ty pisaleś że the testach było ustawione na 512, więc testy są niekompletne pozdrawiam.

Добавлено (20.03.2020, 15:50)
---------------------------------------------
W.itam chciałem zapytać kiedy testy programów w wersij brazylijskiej no i teraz ustaw silnik kallisto 4 brazil na 1024 megabajty a jezeli chodzi o rosyjskie to wydaje mi się że skifi 0.35 jest mocniejsze od 0.39 jak by ci kallisto na win 10 nie chodziło albo wywalalo bo jest napisane pod max 8.1 to napisz zmodifikowalem silniki chodzą na win 10 wi10pro program kallisto chodzi na 1024 megabajty no igo nie wywala pozdrawiam  nautilio3@wp.pl

 
KrzychumagДата: Суббота, 21.03.2020, 12:04 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 159
Репутация: 0
Статус: Offline
O jakich ty testach piszesz, bo nie bardzo wiem. Ja nie testowałem Kallisto Brazil. Kallisto 4 Russian chodzi pod Windows 10 Professional 64 bit.
 
nautilio3Дата: Суббота, 21.03.2020, 15:01 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Dlaczego testujesz program kallisto4 na 512 megabajtów jezeli chodzi na gra na 1024 megabajty tak chodzi mi o kallisto 4 w wersji rosyjskiej tak chodzi na win 10 i Win 10 pro na 1024 megabajty testuj program kallisto na 1024 megabaj.

Добавлено (21.03.2020, 15:02)
---------------------------------------------
Dlaczego testujesz program kallisto4 na 512 megabajtów jezeli chodzi na gra na 1024 megabajty tak chodzi mi o kallisto 4 w wersji rosyjskiej tak chodzi na win 10 i win 10 pro na 1024 megabajty testuj program kallisto na 1024 megabajty.

 
KrzychumagДата: Суббота, 21.03.2020, 15:06 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 159
Репутация: 0
Статус: Offline
Dlatego że na 1024 Mb program stwarza problem od czasu do czasu (zawiesza się i przestaje działać), dlatego używam 512 Mb. Inna sprawa że w turnieju mogą brać udział tylko oryginalne silniki warcabowe - nie wolno innych używać.
 
nautilio3Дата: Суббота, 21.03.2020, 16:26 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Wiec zęby Testy Były sprawiedliwe i pokazały sile PROGRAMU do U. WSZYSTKIE nA 256 megabajtów jeżeli Cl chodzi o do o ogólnie pokazać Który PROGRAMU JEST najmocniejszy do grajpełną Siła PROGRAMU czyli w Tym przypadku kallisto4 na 1024 megabajty JEST O WIELE mocniejsze niz na 512 MAM Jeszcze Jedno pytanie chowałem zakupić program tornado 3 w jaki sposób mogę to zrobić? Nie IW Przyszłości kupię tosche Jak bedzie miała 10 ED w brazylijskim moim pomyśle nad zrobieniem generatora 8 ED do PROgram wc ++ zeby grał na 2048 megabajtów do kallisto 4 w wersji rosyjskiej i brazylijskiej będzie najmocniejszym programem na świecie pozdrawiam.

Добавлено (21.03.2020, 16:27)
---------------------------------------------
Więc żeby testy były sprawiedliwe i pokazały siłę programu to ustaw wszystkie na 256 megabajtów a jeżeli ci chodzi o to by ogólnie pokazać który program jest najmocniejszy to grajpełną siłą programu czyli w tym przypadku kallisto4 na 1024 megabajty jest o wiele mocniejsze niż na 512 a mam jeszcze jedno pytanie chiałem zakupić program tornado 3 w jaki sposób mogę to zrobić ? no i w przyszłości kupię tosche jak będzie miała 10 ED w brazylijskie myślałem nad zrobieniem generatora 8 ED do programu kallisto4 to śmieszne ale kallisto4 po tylu latach ma wciąż najmocniejsze silniki myślę że jak uda się zrobić generator do programu kallisto który będzie generował 8 EB i silnik przepisać w c++ zeby grał na 2048 megabajtów to kallisto 4 w wersji rosyjskiej i brazylijskiej będzie najmocniejszym programem na świecie pozdrawiam.

Добавлено (21.03.2020, 16:47)
---------------------------------------------
Chcę dokończyć program kallisto 8 baz ED i silniki będą chodziły na 2048 megabajtów tylko po przepisani w c++ jakiś błąd wyskakuje program ni widzi silnika trochę pracy to wymaga no i te EB aby prawidłowo wygenerować szkoda że autor nie dokończył programu i zajął się szachami z marnym efektem tyle czasu na szchy poświecił tylko nie wiem po co jak darmowy silnik stisfisch jest najmocniejszy i jest za darmo pisałem do autora programu kallisto 4 ale nie odpisuje albo te wiadomości do niego nie docierają to jest denerwójące dla szachistów jest wszystko a dla warcabistów nie ma nic no i jest problem z zakupieniem programów może zajoł byś się tym z chęcią odkupie program tornado 3 w wersji brazylijskiej bo autor nie odpisuje .

 
KrzychumagДата: Суббота, 21.03.2020, 22:00 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 159
Репутация: 0
Статус: Offline
Odpowiadam na Twoje pytania nautilio3 - rozumiem że jesteś Polakiem.

Niestety nie mogę tak ustawić programów jak ty piszesz, ponieważ jest to turniej i każdy program musi mieć konfiguracje optymalną. Co do programu Tornado, jedyne co mogę polecić to  pisać email. Czy to coś da tego nie wiem. Co do programu Kallisto to trudno to powiedzieć czy będzie najsilniejszym silnikiem - to jest opinia Twoja - ja mam inna opinię, ale nie będę o niej pisał.
 
Форум » Разные вопросы » Разное » The Unofficial World Championship Russian Programs 2020
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Федерация шашек Самарской области © 2024Хостинг от uCoz